Staffyou.nl
Werken bij NH Hotels via Staffyou
Bij NH Hotels werk je in een professionele hotelomgeving waar gastvrijheid, tempo en teamwork centraal staan. Via Staffyou kies je zelf je shifts op mooie hotellocaties in onder andere Amsterdam en Zandvoort: van ontbijtservice en restaurantdiensten tot bar-, runner- en afwasdiensten. Het uurloon ligt gemiddeld rond €17.
Je werkt in het hotelrestaurant, bij het ontbijt, achter de bar of in de spoelkeuken. Als runner breng je gerechten uit, als servicemedewerker bedien je gasten en bij banqueting help je bij events en groepsdiners.
Hotelervaring is goud waard op je cv: je leert professioneel serveren, werken volgens vaste standaarden en schakelen tussen verschillende diensten. En je doet dat op locaties waar gasten uit de hele wereld verblijven. De diensten zijn er op allerlei tijden — van vroege ontbijtshifts tot avonddiensten achter de bar — dus er past altijd iets bij jouw agenda.
Gemiddeld rond €17 per uur: Het exacte bedrag zie je per shift in de app.
Mooie locaties: Hotels in onder andere Amsterdam en Zandvoort.
Alle diensten: Ontbijt, restaurant, bar, runner en afwas.
Professionele ervaring: Hotelstandaarden die goed staan op je cv.
Maak gratis je Staffyou-profiel aan en bekijk de NH Hotels-shifts in de app. Kies de diensten en locaties die bij je passen en ga aan de slag.
Veelgestelde vragen
Welke functies zijn er bij NH Hotels?
Runner, servicemedewerker, barmedewerker en afwasser — van ontbijtservice tot banqueting. Per shift zie je in de app welke functie het is.
Wat verdien ik?
Het uurloon ligt gemiddeld rond €17. Het exacte bedrag en eventuele toeslagen staan per shift in de app.
Heb ik ervaring nodig?
Voor runner- en afwasdiensten meestal niet; voor service- en bardiensten is horeca-ervaring een plus. De eisen staan per shift in de app.
Wanneer zijn de shifts?
Op allerlei momenten: ontbijtdiensten beginnen vroeg, bar- en restaurantdiensten lopen tot de avond. Jij kiest wat past bij jouw agenda.